Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300274

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ORDI toodete, arvutikaupade ja teenuse aktiivne müümine
Kliendi vajadustele vastava lahenduse pakkumine
Klientide asjatundlik nõustamine
Müügiprotsessiks vajalike kaupade tellimine kesklaost
Kauba korrektse väljapaneku tagamine salongis

Ootused kandidaadile

Tahe kliente hästi teenindada, neile parimat lahendust pakkuda
Teadmised arvutite riist- ja tarkvarast, tehniline taiplikkus
Tahe ennast pidevalt müügitöös arendada
Avatus ja võime taluda suhtlemiskoormust
Hea eesti keele oskus, suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus
Vastutus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

Tööd jätkusuutlikus ja pidevalt arenevas valdkonnas
Eneseteostust ja arenguvõimalusi
Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga e-posti aadressile
konkurss(at)ordi.ee.
Kontaktisik: müügijuht Marge Reiljan tel 50 97 572

Tööpakkumise number
#300274

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2013
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2013

AS Ordi on 1992 a. asutatud Eesti erakapitalil põhinev äriettevõte. AS ORDI põhitegevuseks on arvutite tootmine, arvutite ja lisaseadmete ning tarkvara müük, arvutite ja lisaseadmete hooldus- ning teenustööd, arvutikomponentide ja lisaseadmete import.
Kontsernil on tootmisüksused Tallinnas ja Tartus ning kauplused ja teenindusosakonnad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Riias.
Ordi toodab peamiselt sülearvuteid, lauaarvuteid ja servereid. Valdava osa toodetest turustab kontsern Eestis.
Ordi tegutseb kõigis turusegmentides: hulgi-, äri-, jaemüügis ja ka riigihangete pakkumistel. AS Ordi eesmärgiks on kvaliteetse ja soodsa hinnaga toote pakkumine arvutiturul ning kliendisõbralik teenindus.

Vaata rohkem