Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341381

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Enne, kui edasi loed, tea, et see töö sobib hästi ka nt osalise koormusega põnevat rakendust otsivale inimesele, kes suudab oma elu ette kujutada ilma 9-17 kontoritooli nühkimise ja nõmeda ülemuseta, kes näpuga ette näitaks, mida järgmiseks teha tuleb. Oled huvitatud? Siis loe edasi!

Müügikonsultandi töö sisu: Sinu töö eesmärk on sõlmida ja hoida pikaajalisi ja edukaid kliendisuhteid. Sa jälgid turul toimuvat, märkad uusi võimalusi, lood kontakte uute klientidega ning ei unusta ka olemasolevaid. Sa kaardistad klientide ootusi ja vajadusi, pakub välja sobilikud lahendused, räägid need läbi ning lööd kokkulepped edukalt lukku. Sa osaled aktiivselt Menüü.ee keskkonna ja teenuste arendamisel ning kohandamisel.

Ootused kandidaadile

  • Sa oled iseseisev, entusiastlik ja tulemustele orienteeritud nutikas inimene, kes otsib oma ande rakendamiseks huvitavat väljundit;
  • Sa oled valmis ettevõtja kombel projekti aega ja energiat panustama ning suhtud sellesse kui „oma asja“ ajamisse;
  • Sa tunned huvi digitaalse reklaamimaailma arengute vastu ja ka hea toit ei jäta Sind ükskõikseks;
  • Sa mõistad, et Sulle makstakse tulemuste saavutamise eest;
  • Sa omad varasemat müügikogemust, soovitavalt B2B reklaamimüügi valdkonnas;
  • Sa oled võimeline ja valmis töötama paindlikult ja iseseisvalt, ilma pideva järelvalve ja kontrollita;

  • Võimalust rakendada oma oskused, kogemused ja anne innovatiivse toote/teenuse arendamiseks ja müümiseks;
  • Väga motiveerivat, kuid 100% tulemustasul põhinevat tasu;
  • Võimalust saada või jääda oma aja peremeheks;
  • Regulaarset tuge meie kogenud tiimi poolt;
  • Koostöö sujumisel osalust ettevõttes;

Lisainfo

Meil on Sulle pakkuda põnev toode/teenus (vaata lähemalt www.menuu.ee), professionaalselt arendatud veebiplatvorm koos arvestatava kasutajaskonnaga ning igakülgne toetus eesmärkide seadmisel ja saavutamisel. Eeldame, et Sul on olemas tahe tööd teha ning elementaarsed töötingimused (nt võimalus töötada kodukontoris, arvuti, interneti ja telefoni kasutamise võimalus).

Tööpakkumise number
#341381

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Menüü.ee on toiduportaal ja mobiilirakendus, mis pakub ideid koduseks kokkamiseks, võimaldab kasutajatel hallata lemmikretsepte, planeerida nädalamenüüd ning ostunimekirju. Meie missiooniks on muuta kasutajate elu lihtsamaks ning võimaldada säästa reaalselt aega ja raha. Tänu nutikatele tasuta lisavõimalustele on Menüü.ee saavutanud tuhandete Eesti kodukokkade poolehoiu. Töötame selle nimel, et saada eelistatuimaks toiduportaaliks Eestis.

Vaata rohkem