Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64116

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne raadio- või internetireklaami müük
- kliendi vajaduste väljaselgitamine ja sobivate lahenduste pakkumine
- klientide leidmine ja haldamine, püsivate kliendisuhete loomine ja arendamine
- raportite ja müügidokumentide täitmine

Ootused kandidaadile

- aktiivse müügitöö kogemus
- lai silmaring
- Word, Excel, PowerPoint, Outlook hea kasutamisoskus
- inglise ja vene keele oskus
- läbirääkimise ja argumenteerimise oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- järjekindlus ja initsiatiivikus
- korrektsus ja efektiivne ajakasutamisoskus
- iseseisva mõtlemise oskus ja loovus
- hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
- eelnev reklaamimüügikogemus või töökogemus meediavaldkonnas
- autojuhilubade ja isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

- palju huvitavat tööd rahvusvahelises meediaettevõttes
- head ja nooruslikku meeskonda
- rahvusvahelist koolitust
- motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Lisainformatsiooni saab telefonil 6306565 Ene-Hilja Kohtla

Tööpakkumise number
#64116

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006

Manpoweri kliendiks on AS Mediainvest Holding, mis kuulub Skandinaaviamaade suurimasse ja Euroopa kõige kiiremini arenevasse meediagruppi MTG (tegutseb Baltimaades 1998. aastast). Eestis kuuluvad AS Mediainvest Holdingule raadiojaamad STAR FM ja POWER HIT RADIO. Lisaks vahendab ettevõte reklaami Eesti juhtivasse internetiportaali EVERYDAY.COM.

Vaata rohkem