Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211481

Tööpakkumise number

211481

Töö kirjeldus

kõrgtehnoloogiliste toodete aktiivne müük Euroopas;
olemasolevate klientide haldus (CRM) ja koostöö planeerimine ning uute potentsiaalste klientide leidmine;
kliendipõhise müügieelarve koostamine ja tegevuste planeerimine;
turuanalüüs ja arengutrendide jälgimine nii toodete, klientide kui konkurentide osas;
müüki toetavate tegevuste planeerimine;
osalemine näitustel ja konverentsidel toodete tutvustamiseks ning kontaktide sõlmimiseks.

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik), vene keele oskus vähemalt suhtlustasemel;
kõrgharidus (soovitavalt tehniline või majandusalane);
eelnev töökogemus kõrgtehnoloogiliste toodetega;
iseseisvus ja kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus ning läbirääkimiskogemus;
valmisolek tööreisideks.

väljakutseid esitavat tööd rahvusvahelises meeskonnas ja rahvusvaheliste klientidega (teadusasutused, kõrg- ja nanotehnoloogiaettvõtted);
tulemustel põhinevat tasusüsteemi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. november 2010

Manpoweri kliendiks on nanotehnoloogia ettevõte Mikromasch.

Mikromasch on 1997.a. Euroopas asutatud ettevõte, mis varustab AFM (Atomic Force Microscopy) sektorit erinevate instrumentidega.
AFM leiab rakendust paljudes teaduse ja tehnoloogia valdkondades ning pakume kõige laiemat tootevalikut oma sektoris. Oleme pühendunud pidevale tootearendusele, et oma klientidele parimat pakkuda.

Meie eesmärk on olnud aegade algusest võimaldada klientidele mõistliku hinnaga uue tehnoloogia tarvikuid.
Meie toodetega on võimalik tutvuda (www.spmtips.com). Meie klientideks on rohkem kui 2000 teadlast maailma kuulsaimatest ülikoolidest ja uuringukeskustest. Pikaajaline koostöö on selliste ülikoolidega nagu nt. Oxford, Cambridge, Abo Akademi, Technische Universitat Berlin jpt.
Mikromaschi kontorid asuvad USA-s, Euroopas ja Jaapanis.