Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #632868

Müügikonsultant Tallinnas Magistrali Keskuse kaupluses

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müügikonsultanti Tallinnas Magistrali Keskuses asuvasse kauplusesse

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui:

  • Sa oled õppimishimuline,
  • Sulle tundub põnev kõik, mis toimub tehnika ja koduelektroonika valdkonnas,
  • Sa oled hingelt tõeline Expert,
  • Sul on oskus ja soov suhelda klientidega,
  • Sa tead, mida tähendab hea klienditeenindus,
  • Sinu talent on just see, mida me otsime.
  • Sulle meeldib kaupluses toimuv melu ja positiivne müügikõdi

Meil saad sa igakuiselt väärika põhipalga ja märkimisväärsed boonused hea müügitöö eest.
Pakume põhjalikku väljaõpet ja eneseteostus võimalusi, kasulikke koolitusi ja graafikuga tööd.

Kui see kõik tundus sulle põnev, siis saada oma cv

Tööpakkumise number
#632868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2019

Kokku on Experdil Eestis kaheksa kauplust:
Tallinnas Järve ja Magistrali keskuses,
Tartus Eedeni keskuses,
Pärnus Kaubamajakas,
Rakveres Põhjakeskuses,
Viljandis Uku keskuses,
Raplas Rappeli keskuses.

Ühtekokku peaaegu 4000 ruutmeetrit kaubanduspinda, kus töötab 75 kodutehnika eksperti.

Expert International on Euroopa suurim koduelektroonika kaupade kett. Šveitsis 1967. aastal loodud ettevõte on tänaseks esindatud 20 Euroopa riigis ja lisaks ka Lõuna-Aafrika Vab

Vaata rohkem