Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70308

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Pärnu mnt 139 asuvasse salongi nooruslikku ja aktiivset müügikonsultanti, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleksid:

- Klientide nõustamine põrandakatetega seotud küsimustes
- Tooteinfo korrashoidmine ja uuendamine müügisalongis
- Pakkumiste koostamine ning müügiprotsessi läbiviimine

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlikkus ja täpsus
- Väga hea suhtlemisoskus
- Korrektsus ja esinduslikkus
- Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- Põnevat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus kollektiivis
- Tööd graafiku alusel
- Tööks vajalikku erialast väljaõpet

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- Huvi ja eelteadmised põranda- ja sisustusmaterjalidest
- Vene, soome ja/või inglise keele oskus
- Huumorimeel

Tööpakkumise number
#70308