Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342970

MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müük
klientide nõustamine
püsikliendisuhete loomine ja hoidmine
kaupade tellimine ja vastuvõtt
kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
ausus ja usaldusväärsus
eesti ja vene keele oskus
huvi käsitöö vastu

Ettevõte pakub

paindlikku töögraafikut
põhipalka ja tulemustest sõltuvat töötasu
sõbralikku kollektiivi
tööks vajalikku koolitust

Tööpakkumise number
#342970

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. mai 2014

OÜ Liann-Lõngad on asutatud 1994. aastal ja on väga laia sortimendiga käsitöölõngade maaletooja Eestis.
OÜ Liann-Lõngad põhitegevusalaks on käsitöölõngade ning kudumise abivahendite jae-ja hulgimüük.

Lisaks pakume tikkimiskomplekte, disainnööpe
ja nööbikomplekte.

Meie peamisteks klientideks on eralõngapoed, tekstiilikunstnikud, koolid, käsitööringid ja kudumistöödega tegelevad firmad üle Eesti.

Firma peakontor ning hulgiladu asub Tallinnas, Kalda 7b.

Meie lõngapoed leiate Tallinna Kaubamaja 1. korruse B korpuse galeriist, Kadaka tee 56C 1.korruselt ja Tartu Kaubamajas 3. korruselt.

Vaata rohkem