Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145769

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Koduaken toodete müük. Klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine, hinnapakkumiste tegemine. Toimivate kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine, klientide nõustamine, jooksvate probleemide oskuslik lahendamine. Meie ettevõttele on väga tähtis kliendi rahulolu.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskhariduse olemasolu;
- eelnev müügitöö kogemus;
- hea suhtlemisoskus nii eesti- kui vene keeles;
- aktiivne ellusuhtumine ja tulemustele orienteeritus;
- kasuks tuleb ehitusvaldkonna tundmine;
- vajalik arvuti kasutamise oskus;

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda;
- nooruslikku ja avatud meeskonda
- arenemisvõimalust tulemustele orienteeritud tugevas meeskonnas
- head töötasu vastavalt töötulemustele
- lisatasu süsteem on progresseruv, mida suurem on müügitulemus seda parem on Sinu palk

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäel (Sõpruse pst.)

Tööpakkumise number
#145769

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
26. märts 2008

OÜ Koduaknast on oma 10 tegevusaastaga arenenud moodne akna tootmise ja -müügiga tegelev ettevõte. OÜ Koduaken motoks on pakkuda oma klientidele väga head toodet koos kliendisõbraliku teenusega. Meie tugevuseks on stabiilne ja kogenud meeskond, kes on orienteeritud tulemusele.

Vaata rohkem