Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 556218

Tööpakkumise number

556218

Töö kirjeldus

Müügitöö pidev täiustamine ning müügiplaani täitmine;
Korraldama suhteid klientidega;
Teenindama ja väljastama kogu müügiga kaasnevat infot;

Nõudmised kandidaadile

Soov kiiresti kasvada ja areneda;
Töökogemus müügi või teeninduse alal;
Initsiatiivikus ja julgus võtta vastutust tulemuste eest.

Isikuomadused:
Sihikindlus ning kiire õppimisvõime;
Oskus töötada meeskonnas ja austada teiste arvamust.

Head eesti, ning vene oskust suhtlustasandil.Hea arvuti kasutamise oskus
Ausus, korrektsus, algatusvõime, pingetaluvus, energilisus ja optimistlikkus

Vajame inimest, kellele meeldib töötada klientidega, kelle jaoks müügitöö ei ole raske ja kes tahab saavutada kavatsetud sihte. Kui teie jaoks on müük eelkõige oskus leida kliendile vajalik toode ja aidata leida optimaalsed lahendused tema probleemidele – siis saate ka ise sellest tööst rohkem kui olete lootnud.

Omalt poolt pakume Teile:

Professionaalset arengut;
Võimalust osaleda treeningutel;
Tööd huvitavate toodetega, mida on kerge müüa;
Töötulemustega seotud kõrget töötasu
Meie eraldame kõik tulemuse saavutamiseks vajalikud vahendid;
Kauplus asub kesklinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
8. september 2018

Me pakume meie klientide vajadusi rahuldavaid kvaliteettooteid. Me järgime ausat ja efektiivset ärikultuuri. Meil on pikaaegne ja vastastikku kasulik koostöö nii ostjate kui tarnijatega. Me arendame pidevalt tootesortimenti vastavalt moetrendidele ja meie klientide soovidele. Meie eesmärk on saada eesti turu usaldusväärseimaks juveelisalongiks, olla tunnustatud ja mõjukas, töötada vastutustundlikult ja eetiliselt.