Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63531

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Põhiliseks tööülesandeks on ettevõtetega reklaamilepingute sõlmimine läbi aktiivse müügi.
  • Hea on teha sellist tööd, millest teistele ka kasu on. Sellist tööd tehes on tore õhtul koju minna, sest päeva peale jääb maha arvukal hulgal kontakte erinevate inimestega, kelledest paljudele olete saanud osutada head ja kvaliteetset teenust.
  • See loob mõnusa pinnase järgmisel hommikul jälle alustada oma igapäevase tööga, mille käigus Te sõlmite ettevõtte juhtidega lepinguid ettevõtete kontaktandmete avaldamiseks infotelefonis.
  • Need tuhanded kasutajad, kes iganädalaselt meie infotelefoni kasutavad, kinnitavad meile, et töö, mida teeme on väga vajalik.
  • See on meid igapäevaselt saatev puhas töörõõm!

Ootused kandidaadile

  • Kindlasti olete kohanud, et paljudes töökuulutustes on nõudmistena ära toodud kandideerija ausus, töökus, avatus jne.
  • Eelpool mainitud positiivseid omadusi läheb vaja ka meie müügikonsultantidel.
  • Samas oleme täheldanud, et need inimesed, kes on edukad meie müügitöös omavad lisaks veel kolme kindlat omadust - neil on sitkust, mängulusti ja tahtmist teenida head palka.
  • Me oleme valmis teile seletama, mida need omadused meie töö kontekstis täpsemalt tähendavad.

  • Kindlat teenistust - 100%-se plaanitäitmise korral töötasu vähemalt 12.000 EEK
  • Tööaeg E-R 8.00-17.00, nädalavahetused vabad, puhkus juuli kuus
  • Võimalust mõjutada isiklikult oma teenistust - mida suurem on tööpanus, seda suurem on palk
  • Liikumisrohket tööd, mis tagab vaheldusrikkuse ja rutiinivabaduse.
  • Suhtlusrohket tööd, kus ükski kliendikontakt ei sarnane eelnevaga ja puudub rutiin

Lisainfo

Tööletulek algab koolitusega !!!

Tööpakkumise number
#63531

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2006

Infopluss Eesti AS tegevusalaks on infotelefon 119 ja internetkeskkonna www.119.ee haldamine. Lisaks sellele kuulub tooteperekonda ka infopluss.ee. internetikeskkond. Infopluss Eesti AS on antud tegevusala juhtivate firmade seas püsinud üle kümne aasta ja kuulub tänasel päeval rahvusvahelisse kontserni.

Vaata rohkem