Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105714

Tööpakkumise number

105714

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on oma tootegruppides maailma tipptasemel firmade (Hand Held Products, Toshiba Tec, Accu-Sort, Sirit ja paljud teised) toodete tutvustamine, müük ning müügijärgne koostöö meie klientidega neile vajaliku koolituse ja hoolduse tagamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Tööga hea toimetuleku eelduseks on väga hea eesti keele oskus ning inglise ja vene keele oskus, arvuti kasutamise kogemus (MS Office), kehtiva B-kategooria juhiloa olemasolu, võime iseseisvalt tulemuslikult töötada ja otsusekindlus. Kandideerimisel annab eelise huvi infotehnoloogia vastu ja soome keele oskus.

Pakume Sulle igakülgset koolitust, mida vajad, et tööstusvaldkonna klientidele meie lahendusi tutvustades edu saavutada. Meiega liitudes saad kindla ning arenguvõimalusi pakkuva töökoha meie professionaalide meeskonnas.

Lisaks koolitusele ja tulemustega seotud heale palgale pakume võimalust oma müügikogemusi tipptasemel toodetega seotud põnevas valdkonnas proovile panna ja palju uut omandada.

Lisainfo

Ootame just Sind, kui oled senises (müügi)töös edu saavutanud ning soovid nüüd leida uusi väljakutseid ja head töötasu arenevas ärivaldkonnas.

Kandideerimiseks saada oma avaldus koos CV ja palgasooviga enne 04.05.2007 läbi CV Keskuse keskkonna või postiaadressile Tulika 19, 10613 Tallinn. Palume kindlasti avaldusele lisada märgusõna “MuukC2”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2007
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2007

ID-Balti AS on Perel Group OY kontserni kuuluv rahvusvaheline ettevõtte. Meil on sõsarfirmad Soomes, Lätis ja Venemaal. Toodame automaatsel tuvastamisel põhinevaid logistika juhtimistegevuste lahendusi, mis seovad omavahel sündmuse ja info. Eesti turul oleme tegutsenud juba üle kolmeteist aasta ning oleme siin vanim antud valdkonnale spetsialiseerunud ettevõte.