Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323752

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõrgetasemeline klienditeenindus,individuaalne nõustamine.
Aktiivne toodete tutvustamine ja müük.

Kaupade vastuvõtmine, kontrollimine,väljapanek, müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

Positiivne ja väga hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus,korrektsus.
Kliendisõbralikkus.
Orienteerumine moes ja hooajatrendides, kõrge bränditeadlikkus.
Vene keel emakeel,eesti keel sellega võrdsel tasemel,lisaks väga hea inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Meeldiv tööeskkond,tore kollektiiv.
Motiveeriv töötasu.

Lisainfo

Elustiilibrändi Gant esinduskauplus.
Palun edastada CV koos pildiga.

Tööpakkumise number
#323752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem