Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23155

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müük
  • Pakkumiste koostamine
  • Uute klientide leidmine ning nende korrektne teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskhariduse olemasolu
  • Eelnev müügialane töökogemus
  • Esinduslik välimus
  • Huumorisoon
  • Arvutikasutamise oskus (Internet, MS Office jne.)
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Isikliku auto olemasolu
  • Soovitavalt mittesuitsetaja

Ettevõte pakub

  • Head palka
  • Arenemisvõimalusi
  • Meeldivat ja kaasaegst töökeskkonda
  • Telefoni -, ning auto kompensatsiooni

Lisainfo

  • Kui Te ei ole 10. septembriks 2003 meie poolt vastust saanud, siis ei leidnud Teie kandidatuur heakskiitu.

Tööpakkumise number
#23155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2003
Kuulutus sisestati:
11. august 2003

GiftHouse on 2000. aastal asutatud esimene internetipõhine äri-ja reklaamkingitusi pakkuv ettevõte.Seoses firma kiire arenguga vajame oma meeskonda uusi asjalikke töötajaid.

Vaata rohkem