Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345530

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Püsikientidega suhtlemine,uute klientide otsimine,vastavate toodete aktiivne müük(mööblifurnituur),tellijate konsulteerimine,pakkumiste ja lepingute ettevalmistamine,kauba tellimine ja väljastamine.

Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele väga hea tundmine
Arvuti kasutamis oskus
Hea suhtlemisoskus,läbirääkimis oskus
Oskus iseseisvalt töötada ja võtta vastu vajalikke otsuseid
Kogemus vastavas valdkonnas annab eeliseid
B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat dünaamilist tööd
Konkurentsivõimelist palka
Väljaõpet
Sõbralikku kollektiivi
Ametiautot

Tööpakkumise number
#345530

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014

Gamma Baltic OÜ on dünaamiline ja sõltumatu ettevõte salongiga Peetri alevis ning mille töötajad suudavad pakkuda mitte ainult toodet vaid ka täielikku furnituuri lahendust teie mööblile.

Turu teadlikus,mis on omandatud 10 aasta jooksul töötades mööblitootmis valdkonnas,annab meile võimaluse tunnetada iga kasutaja vajadusi ning saame pakkuda laias valikus tooteid ja tehnoloogiaid igat tüüpi mööblile.

Meie tooted omavad dokumente,mis tõestavad nende keskkonnasõbralikust ja kvaliteeti ning on väljaantud tuntud sertifitseerijate nagu LGA,Fira jt poolt.Tootjad,keda esindame on sertifitseeritud ISO9001,ISO14001 ja teiste sertifikaatidega.Meil on olemas ka oma laboratoorium Euroliidus,mis regulaarselt kontrollib meie poolt pakutavat toodangut.

Meie esindame järgmisi furnituuri tootjaid: Grass(Austria), Peka(Šveits), Rockenhausen(Saksamaa), Menage & Confort (Hispaania), Furnipart (Taani) ja teised.

Tänu pidevale kasvule ja uutele tootegruppidele oleme taas inimesi otsimas!!!!

Vaata rohkem