Müügikonsultant
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537301

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme otsimas oma kollektiivi müügikonsultanti, kes:
- võimeline töötama müügijuhi abina ja vajadusel asendajana
- valmis tegutsema muutuvas keskkonnas ja oskama toimida paindlikult ja loominguliselt, vastavalt olukorrale ja klientide vajadustele
- abistama müügijuhti müügitulemuste jälgimisel ja analüüsimisel ning müügieelarvete koostamisel ja korrigeerimisel
- nõustama kliente, vormistama pakkumis- ja ostu-müügidokumente
- lahendama iseseisvalt töös tekkinud probleeme ning esindama ettevõtet talle antud volituste piires.

Ootused kandidaadile

- omad head arvutikasutamisoskust
- suhtled ja kirjutad eesti keeles
- oled töökas, abivalmis ja korrektne oma töös
- omad müügivaldkonna kogemust
- kasuks tuleb sanitaartehniliste toodete tundmine
- kasuks tuleb kui oskad inglise keelt nii kõnes kui kirjas ja suudad suhelda vene keeles

Ettevõte pakub

- koostööd oma valdkonna professionaalidega
- arengu- ja koolitusvõimalusi
- häid töötingimusi ja töökeskkonda
- hoolivat ja toetavat meeskonda
- tulemustele vastavat tasu

Tööpakkumise number
#537301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
25. mai 2018

Tegeleme vannitubade sisustuse, veevarustuse ja kütte valdkonnas. Ettevõtte ajalugu ulatub aastasse 1999, kuid kogemusi samast valdkonnast omame juba alates aastast 1995. Forteks töötab juriidiliste ja füüsiliste isikutega ning peamisteks klientideks on ehitusettevõtted, jae- ja hulgimüüjad üle kogu eesti. Igapäevaselt teeme koostööd ka arhitektidega ühise eesmärgi nimel pakkudes tellijatele ja klientidele terviklikke, mugavaid ning kestvaid vannitoalahendusi

Vaata rohkem