Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211591

Tööpakkumise number

211591

Töö kirjeldus

Suurim elektroonika kauplustekett Euronics otsib SÜNDINUD MÜÜGITALENTE.
Tule tõesta, et oled parim ja sinu talent saab 100% tasustatud.

TÖÖ KIRJELDUS:
aktiivne müük ja klienditeenidus

Nõudmised kandidaadile

KUI SA OLED
* julge
* aktiivne
* tähelepanelik
* särasilmne
* suure empaatiavõimega
* kõrge pingetaluvusega
JA
SA OMAD
* siirast tahet teha müügitööd
* positiivset ellusuhtumist
* eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE

tööd euroopa suurimas jaekaubandusketis ja väärilist tasu
tasemel koolitusi ja väljaõpet
tänu ja kiitust ning isikust panusest tulenevat motivatsiooni

Lisainfo

Ootame kandideerima kõiki kes on sündinud müügitalendid.Kandideerimise eelduseks on pildiga CV

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

Euronics on suurim koduelektroonika jaekaubanduskett Euroopas ning tegutseb Eesti elektroonikaturul alates 1999 aastast. Euronics Eesti jaekaubandusketti kuulub 18 hoolikalt valitud laia kaubavalikuga kauplust mis on alati valmis pakkuma parima hinna- ning kvaliteedisuhtega koduelektroonika kaupu igale soovijale sülelapsest seeniorini. Euronics on suurim elektroonikakaupade kett, pakkudes kvaliteettehnikat enam kui 9400 kaupluses 27 riigis üle Euroopa.
Euronics on usaldusväärne partner oma koostööpartneritele, klientidele kui ka töötajatele.