Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30134

Tööpakkumise number

30134

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö uutele ja olemasolevatele klientidele
Parimate trükilahenduste leidmine ja väljapakkumine
Hinnakalkulatsioonide tegemine ja projekti juhtimine kuni valmis trükis on jõudnud kliendini

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult eelnevat kogemust ja teadmisi müügitööst
Tahet just müügivaldkonnas edasi areneda
Inglise või/ja vene keele oskust ning elementaarset arvustikasutamise oskust

Ettevõte pakub

Pakume valdkonnaalast koolitust
Arenguvõimalusi firma siseselt ja head müügialast koolitust
Väga head ja motiveerivat palka
Meeldivat ja professionaalset meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
6. mai 2004

ETPV Trükikoja AS töötab uue kaubamärgi B2 all alates 2002.aastast. Me anname tööd ligi viiekümnele inimesele ja meie eelmise aasta käive ulatus 16 miljoni kroonini. Sellel aastal planeerime käibeks üle 20 miljoni krooni. Ettevõtte on investeerinud viimastel aastatel üle 10 miljoni krooni seadmepargi uuendamisse ja tootmisprotsessi täiendamisse. Seoses kiire kasvu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda juurde uusi aktiivseid ja stabiilsest arengust huvitatud inimesi.