Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100779

Tööpakkumise number

100779

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särasilmset ja teotahtelist konsultanti, kelle põhitööks on:
- klientide nõustamine ja vannitoalahenduste pakkumine;
- telefonikõnedele vastamine;
- hinnapakkumiste koostamine, tellimuste vormistamine (vajadusel joonistamine);
- infovahetuse kindlustamine salongi ja tootmise vahel;
- salongi korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus;
- huvi disaini ja sisustamise vastu;
- väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
- hea vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
- iseseisvus ja korrektsus;
- oskus planeerida ja pidada kinni tähtaegadest;
- arvutioskus (Word, Excel) vähemalt kesktasemel.

Ettevõte pakub

- kohapealset väljaõpet;
- enesearenduse võimalust;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- panusele vastavat konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kokkupuude klienditeenindusega (eriti analoogses valdkonnas) ning joonistamise oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

Salong Meie Vannitoad on OÜ Eumar Santehnika ja Berdi Interiors ametlik esindaja Eestis. Oma uksed avasime detsembris 2006, aadressil Pärnu mnt 110 (Osten-Tor majas). Pakume laias valikus erineva disainiga valumarmorist valamuid, vannitoamööblit, segisteid ja muid aksessuaare. Seda kõike nii jae- kui ka hulgimüügiks.