Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279097

Tööpakkumise number

279097

Firma nimi peidetud Müügikonsultant

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on professionaalselt, sõbralikult ja kiirelt abistada väikelaste vanemaid kõige vajaliku leidmisel meie kaupluses.
Ootame, et oled sõbralik, õpid kiiresti ja omad piisavalt tähelepanelikkust ning küpsust meie klientide nõustamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Soovime leida Tallinnas oma meeskonda positiivset ja energilist inimest, kes on valmis saavutama ja hoidma suurepärast klienditeeninduse taset kaupluses.
Meie klienditeenindjana pakud klientidele alati parimat teenindust ning tunned põhjalikult kõiki müügilolevaid tooteid ja oskad neid klientidele asjatundlikult
soovitada. Sinu eesti ja vene keele oskus peab olema piisav klientidega suhtlemiseks.

Huvitavat tööd, rõõmsameelse töökollektiivi toetust väljaõppel, kaasaegseid töö – ja palgatingimusi traditsioonidega rahvusvahelises ettevõttes ning
enesearendamise võimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. august 2012
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2012

Mothercare asutati Suurbritannias 1961 aastal. Firma sündis ideest luua kauplus, kus on kõik vajaminevad ja kvaliteetsed kaubad lapseootel naisele ja
kuni 10-aastasele lapsele. Aastal 2007 omandas Mothercare UK kvaliteetsete mänguasjade tootja Early Learning Center´i (ELC) kaubamärgi, mille
esimene kauplus avati Suurbritannias aastal 1970. ELC fantastilised mänguasjad aitavad lapsel arendada temale elutähtsaid võimeid ja saada eluks
parima võimaliku stardi.
Mothercare ja ELC hea maine on tingitud kvaliteetsetest ja turvalistest toodetest. Tänaseks on MC ja ELC kaupluseid kokku maailma 55 erinevas riigis
1322.

Seoses uue esinduskaupluse avamisega Tallinnas pakume tööd Müügikonsultantidele.