Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34928

Tööpakkumise number

34928

Töö kirjeldus

Sõidukite müügi organiseerimine:
• müügipakkumiste koostamine ja dokumentide vormistamine;
• klientidega suhtlemine ja proovisõitude tegemine;
• kliendisuhete hoidmine;
• eksponeeritud sõidukite korrasoleku tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• oled omandanud keskhariduse;
• omad teadmiseid autode kohta ja tunned siirast huvi tehnika vastu;
• Sinu trumbiks on kindlasti kogemus müügitöö korraldamise ja klienditeeninduse alal;
• oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme - tekstitöötlus, tabeltöötlus, internet;
• omad kõrgel tasemel eesti keele oskust ning suhtlemisel ei jää hätta inglise- ja vene keeles;
• Sind iseloomustab kõrge teenindus- ja suhtlemisoskus ning Sinu viisakust, tähelepanelikkust, õpi- ja arenemisvalmidust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui professionaalsele müügikonsultandile põnevat tööd perspektiivses ettevõttes, tegusaid ja toredaid kolleege, koolitusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Oluline autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2004
Kuulutus sisestati:
15. september 2004

ELKE Auto on Toyota ja Lexus sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Meie professionaalsesse meeskonda kuulub ligikaudu 70 edule orienteeritud töötajat.