Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34928

MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite müügi organiseerimine:

  • müügipakkumiste koostamine ja dokumentide vormistamine;
  • klientidega suhtlemine ja proovisõitude tegemine;
  • kliendisuhete hoidmine;
  • eksponeeritud sõidukite korrasoleku tagamine.

Ootused kandidaadile

  • oled omandanud keskhariduse;
  • omad teadmiseid autode kohta ja tunned siirast huvi tehnika vastu;
  • Sinu trumbiks on kindlasti kogemus müügitöö korraldamise ja klienditeeninduse alal;
  • oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme - tekstitöötlus, tabeltöötlus, internet;
  • omad kõrgel tasemel eesti keele oskust ning suhtlemisel ei jää hätta inglise- ja vene keeles;
  • Sind iseloomustab kõrge teenindus- ja suhtlemisoskus ning Sinu viisakust, tähelepanelikkust, õpi- ja arenemisvalmidust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui professionaalsele müügikonsultandile põnevat tööd perspektiivses ettevõttes, tegusaid ja toredaid kolleege, koolitusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Oluline autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu!

Tööpakkumise number
#34928