Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #88169

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kliendisuhete loomine ja hoidmine Elioni esinduses
klientide nõustamine
Elioni ja EMT teenuste (kõneside, internet, IT ja andmeside) ja toodete (mobiilide, telefonide, IT- ja Audiovideo seadmete ning nende lisavarustuse) müük

Ootused kandidaadile

tehnilist kompetentsi ning huvi IT- ja telekommunikatsiooni valdkonna vastu
arvuti kasutamise oskust kesktasemel
avatust ning head suhtlemisoskust
kohusetundlikkust
aktiivsust ja positiivsust
pingetaluvust
vene keele oskust suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks
kaasaegseid töötingimusi
mitmekesist motivatsioonipaketti
nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Tallinnas on meil 7 esindust. Koos leiame selle kõige sobivama asukoha. Töö toimub graafiku alusel (esindusi on kahte sorti, lahtiolekuaegadega E-R 9-18, L 9-15 või E-P 10-21)

Tööpakkumise number
#88169

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2006

Elioni Esindus AS on ettevõte, mis haldab üle Eesti paiknevaid Elioni esindusi.
Oleme Eesti suurima telekommunikatsiooni- ja IT- ettevõtte Elion Ettevõtted ASi tütarettevõte.
Meie eesmärgiks pakkuda parimat klienditeenindust ning uuenduslikke lahendusi kodu- ja ärikommunikatsiooni valdkonnas. Oma igapäevatöös väärtustame me kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem