Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48533

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne müük
- müügilepingute sõlmimine
- kliendisuhete arendamine ja hoidmine
- uute kliendisuhete loomine

Ootused kandidaadile

- hea suhtleja
- töökas, kohusetundlik
- tulemustele orienteeritud
- järjekindel
- vähemalt keskharidusega
- aktiivne ja loova suhtumisega

Ettevõte pakub

palju huvitavat ja arendavat tööd
müügi- ja tootekoolitust
võimalust eneseteostuseks
põhipalka ning väga head teenimisvõimalust tulemustasuna
nooruslikku ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus (valdkond pole oluline)

Tööpakkumise number
#48533

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2005
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2005

Ekspress Hotline on esimene ja suurim telefoniinfo vahendaja Eestis. Numbril 1182 saab informatsiooni eraisikute ja ettevõtete telefoninumbrite, aadresside, tegevusalade, toodete, teenuste, meelelahutusürituste, ühistranspordi sõiduplaanide jms. kohta. Ekspress Hotline andmebaas on ka internetis http://www.1182.ee

Vaata rohkem