Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61685

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on telefoni teel UPS võimaluste tutvustamine ja UPS teenuse müük. Sealhulgas siis ka potentsiaalsete klientide määramine, neile teenuse pakkumine, tehtud töö fikseerimine. Klientide andmebaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Telemüügi- või müügitöö kogemus
Eesti, vene, inglise keelte oskus
Suhtlemisoskus
Ambitsioonikus
Sihikindlus ja järjepidavus

Ettevõte pakub

Fikseeritud palk + tulemuspalk
Meeldiv töökollektiiv
Koolitus
Töökogemus rahvusvahelises firmas
Kaasaegne töökeskkond

Tööpakkumise number
#61685