Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554333

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 950 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. august 2018
Kuulutus aegub:27. september 2018

Töö kirjeldus

Kui sulle meeldib suhelda ja oled osav klienditeeninduses, siis see töö on just sulle. Lisaks saad arendada end sisekujundusmaailmas, olles esimeste hulgas uute trendide maaletoomisel. Head võimalused isiklikuks arenguks ja karjäärivõimalusteks on puhtaks boonuseks.

Ootused kandidaadile

keskharidus
eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel
valmisolek meeskonnatööks
ausus, lojaalsus ja kohusetundlikkus
aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja seltskondlikku kollektiivi
Stabiilset töökeskkonda
Vaheldusrikast tööd
Puhkepäevi erinevatel nädalapäevadel
Head võimalused tulemustasu teenimiseks
Täistöökohta

Lisainfo

Töökoht asub Järve Keskuses

Tööpakkumise number
#554333

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

Diivaniparadiis on üks juhtivamaid mööbli jaemüüjaid Eestis. Eesti turul tegutseme alates 1998. aastast. Meie filiaalid asuvad Tartus, Narvas, Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, ja Viljandis.

Vaata rohkem