Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #174920

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügipakkumiste koostamine
  • Klientide nõustamine ja läbirääkimiste pidamine
  • Tellimustega seotud kooskõlastuste tegemine
  • Tellimustega seotud tekkivate probleemide lahendamine
  • Uute klientide leidmine, suhete arendamine ja püsiklientidega suhete hoidmine
  • Vastutus müügieelarve täitmise eest
  • Aktiivne osalemine meeskonnatöös
  • Osalemine kliendiüritustel

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 2-aastane töökogemus (soovitavalt sisekujunduse või müügipakkumiste koostamise valdkonnas
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea arvutioskus - MC Office (PRO), AutoCad LT 2000
  • Teadmised ruumikujundusest ja värvuseõpetusest
  • Teadmised puidutöötlemise tehnoloogiast
  • Tulemustele suunatus
  • Hea suhtlemise ja probleemide lahendamise oskus
  • Meeskonnatöö oskus
  • B kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb
  • Sisekujundus- või puidutehnoloogia-alane haridus
  • Joonestamiskogemus ja tootejooniste lugemise oskus
  • Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Väga häid töötingimusi
  • Karjäärivõimalust
  • Mobiiltelefoni
  • Isikliku auto kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#174920