Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173571

Tööpakkumise number

173571

Töö kirjeldus

• Müügipakkumiste koostamine
• Klientide nõustamine ja läbirääkimiste pidamine
• Tellimustega seotud kooskõlastuste tegemine
• Tellimustega seotud tekkivate probleemide lahendamine
• Uute klientide leidmine, suhete arendamine ja püsiklientidega suhete hoidmine
• Vastutus müügieelarve täitmise eest
• Aktiivne osalemine meeskonnatöös
• Osalemine kliendiüritustel

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt 2-aastane töökogemus (soovitavalt sisekujunduse või müügipakkumiste koostamise valdkonnas
• Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
• Hea arvutioskus - MC Office (PRO), AutoCad LT 2000
• Teadmised ruumikujundusest ja värvuseõpetusest
• Teadmised puidutöötlemise tehnoloogiast
• Tulemustele suunatus
• Hea suhtlemise ja probleemide lahendamise oskus
• Meeskonnatöö oskus
• B kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb
• Sisekujundus- või puidutehnoloogia-alane haridus
• Joonestamiskogemus ja tootejooniste lugemise oskus
• Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

• Väga häid töötingimusi
• Karjäärivõimalust
• Mobiiltelefoni
• Isikliku auto kompensatsiooni

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2009
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2009

Meie kliendiks on Kalla Mööbel OÜ, kes alustas tegevust 1993.a. , firma põhineb Eesti kapitalil ning tegeleb eritellimusmööbli tootmise ja müügiga. Oma tegutsemise ajaga on ettevõte tõusnud arvestatavaks mööblitootjaks Eestis. 2007.a. Eesti Mööblitootjate TOPis saavutati II koht. Ettevõtte eesmärgiks on valmistada vastupidavat ja kvaliteetset, eriprojektide alusel, tellimusmööblit. Me ei valmista lihtsalt mööblit, vaid pakume oma klientidele teenust tema probleemide lahendamisel.

Ettevõttes töötab keskmiselt 28 töötajat. Aasta aastalt on kasvanud investeeringud kaasaegsetesse tootmisvahenditesse toodangu kvaliteedi tõstmiseks. Ettevõte juhtimissüsteem on üles ehitatud keerukate eriprojektide teostamiseks ning vastab ISO 9001 nõuetele. Kalla Mööbli plussiks teiste ettevõtete ees on paindlikus, mille abil on muudatusi kergem läbi viia ning kliendi erisoovidega lihtsam arvestada. Ettevõttes pööratakse suurt rõhku püsitellijate koostööle ja nende hankevajaduste rahuldamisele.