Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171148

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine ja kliendisuhete hoidmine
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine
  • Müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • Aktiivse müügi kogemus (soovitavalt sarnases valdkonnas)
  • Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Väga hea MS Office kasutamisoskus
  • Soov saavutada tulemusi, initsiatiivikus
  • Meeskonnamängija oskus, samas oskus töötada individuaalselt
  • Suhtlemisjulgus, avatus ja positiivsus

Ettevõte pakub

  • Karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes
  • Head töötasu vastavalt tulemustele
  • Koolitusvõimalusi
  • Mobiiltelefoni

Tööpakkumise number
#171148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2008

Meie kliendiks on rahvusvaheline globaalne saadetiste edasitoimetamise võrk LEX SYSTEM , mis teenindab kliente kogu maailmas. LEX SYSTEM teenused on universaalsed: saadetisi ja veoseid usaldavad ettevõttele edasitoimetamiseks nii suured korporatsioonid kui väikefirmad ja eraisikud.

LEX SYSTEM rakendab oma tegevuses uusimaid tehnoloogiaid ning on pidevas arenguprotsessis, tõstes kvaliteedistandardeid. Miljonilised investeeringud LEX SYSTEM personali, infotehnoloogiate ja võrgu arengusse lubavad luua eesrindliku logistikasüsteemi, mida kasutades võivad kliendid kiiremini ja säästlikumalt oma eesmärke saavutada.

Vaata rohkem