Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55145

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine
  • Klientide haldamine, koolitamine
  • Müügianalüüsi teostamine, aruandlus
  • Müügiprognooside koostamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Aktiivsus, ettevõtlikkus ja algatusvõime
  • Väga hea suhtlemisoskus, positiivsus ja järjekindlus
  • Hea eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb inglise või saksa keele valdamine.
  • Tahe panustada väga heade müügitulemuste saavutamiseks
  • Hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat, tulemustest sõltuvat töötasu
  • Tööd arenevas ettevõttes
  • Rahvusvahelist koostööd

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja palgasoov.

Tööpakkumise number
#55145