Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65166

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade ja toodete (teenuste) tutvustamine ja müümine klientidele.
Pakutavate kaupade ja toodete (teenuste) näidiste väljapanek, kataloogide koostamine, esitlemine ja tutvustamine klientidele.

Ootused kandidaadile

Vajalikud on hea suhtlemis- ja arvutikasutusoskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning eelnev müügitöö kogemus. Vähemalt keskharidus.
Kandidaat peab olema hea eneseväljendusoskusega, korrektne, täpne ja aus.
Kasuks tuleb eelnev mööblimüügi kogemus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja püsivat töösuhet
Vaheldusrikast tööd arenevas meeskonnas
Kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda
Töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#65166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2006

Alustanud 1992.aastal Soome mööbli jaemüüjana, on AS Common tänaseks kasvanud Taani, Soome ja Saksa mööbli maaletoojaks ning jae- ja hulgimüügiga tegelevaks ettevõtteks.

Vaata rohkem