Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197838

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate internetitoodete ja turunduslahenduste aktiivne müük.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemise ja kontaktiloomise oskus.

  • Eelnev aktiivse müügitöö kogemus.

  • Teadmised internetist ja võime kiiresti uusi oskusi õppida.

Ettevõte pakub

  • Motiveeriv tasu vastavalt tulemustele.

  • Väga hea noor seltskond.

  • Pidevad õppimisvõimalused ja keskkond edasi arenemiseks.

Lisainfo

Ootame inimestelt professionaalsust ning võimet võtta vastu väljakutseid pingelises ja karmis müügimaailmas.

Tööpakkumise number
#197838