Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179081

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi müügiproffi – uute sõiduautode müügikonsultanti. Töö sisuks on klientide aktiivne otsimine, nende nõustamine, müügitehingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

Sul on head eeldused, kui sulle meeldib väga klientide nõustamine, aktiivne müük, su müügikogemus on vähemalt 4 aastat, sul on väga hea eestikeel ning suhtled hästi ka vene keeles, sul on teadmised autode ehitusest, omad b-kategooria kehtivaid juhilube ja keskharidust. Kasuks tulevad müügialased täienduskoolitused.

Pakume kaasaegseid töötingimusi, koolitusi, sõbralikku meeskonda ning tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#179081