Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245133

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Aktiivne uute klientide otsimine
-Piirkonna müügi haldamine ja kliendisuhete hoidmine
-Uute ja innovaatiliste toodete tutvustamine
-Müügiga seotud aruandlus

Ootused kandidaadile

-Sulle meeldib aktiivne müük
-Sul on vähemalt keskharidus
-Sul on väga hea eesti keele oskus. Kasuks tuleb inglise ja venekeele oskus
-Sa oled tulemustele orienteeritud
-Sa oled usaldusväärne ja usutav
-Sa oled väga hea suhtleja ja sul on julget pealehakkamist
-Sa oskad töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt

Ettevõte pakub

-Meeldivat töökollektiivi
-Väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ning kiirelt arenevas ettevõttes
-Uusi kogemusi ja eneseteostusvõimalusi
-Tasemel koolitusprogrammi
-Lisaks põhipalgale, väga head motivatsioonipaketti, koos boonustega
-Ettevõtte autot, telefoni ja arvuti kasutust

Lisainfo

Pildiga CV ja motivatsioonikiri saata hiljemalt 21.12.2011

Tööpakkumise number
#245133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
23. november 2011
Lisainfo palga kohta:
Palk kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Berendsen Textile Service AS
Berendsen on Euroopa juhtiv tekstiilirendi teenuse pakkuja. Meie esindused paiknevad 15 erinevas euroopa riigis. Alates 2008 aastast tegutseb Berendsen ka Eesti turul. Meie põhitegevusalaks on professionaalsete vahetusvaipade rent ja hooldus. Seoses ettevõtte kiire arenguga otsime oma meeskonda uusi ja teotahtelisi liikmeid.

Vaata rohkem