Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68677

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine ja teenindamine kauplussalongis
  • Tulemuslik meeskonnatöö kaupade tellimisel ja müügil
  • Tellimuste vastuvõtmine ja täitmine
  • Valgustinäidiste paigaldamine salongis
  • Müügi-ja kassaaruandluse esitamine

Ootused kandidaadile

  • Oled tehnikahuviline ning hea tehnilise taibuga
  • Valdad eesti keelt kõnes ja kirjas ning Sa ei jää hätta ka venekeelsete klientide teenindamisega
  • Oskad kasutada arvutit (Word, Excel)
  • Oled orienteeritud kõrgetasemelisele klienditeenindusele ning meeskonnatööle
  • Oled positiivse ellusuhtumise, viisaka suhtlusstiiliga ning esindusliku välimusega

Ettevõte pakub

  • Ilusat valgusküllast töökeskkonda
  • Graafikujärgset tööd põhipalgaga 6000-8000 eek kuus (neto) + müügiboonuseid
  • Täiendkoolitusi ja arenguvõimalusi, välismesside külastusi
  • Oma ala professionaalidest koosnevat rõõmsameelset sportlikku meeskonda

Lisainfo

Töö iseloomu arvestades sobib ametikoht paremini meesterahvale.

Tööpakkumise number
#68677