Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68102

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OMA TALLINNA MEESKONDA AKTIIVSEID JA TEOTAHTELISI LIIKMEID,
kelle töö sisuks meie ettevõttes oleks aktiivne müügitöö kaupluses, kliendi nõustamine, klientide teenindamine ja heade kliendisuhete loomine ning hoidmine.

Ootused kandidaadile

KANDIDAATITELT OOTAME
valmisolekut meeldivaks ja profesionaalseks klienditeeninduseks, head suhtlemisoskust, kohusetundlikkust, ausust, orienteeritust headele müügitulemustele.
KASUKS TULEB
eelnev müügitöö või klienditeeninduse kogemus, arvuti kasutamise oskus, vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

ETTEVÕTE PAKUB
arenemisvõimalusi, meeldivat töökeskkonda, nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi, tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#68102