Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344645

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äripäeva ajakirjade müük telefoni teel

Ootused kandidaadile

  • tõsine soov aktiivset müügitööd teha
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus
  • sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
  • kesk- või kõrgharidus
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel

  • neljatunnist (8.45-12.45 või 13.00-17.00) või kuuetunnist (8.45-15.15) tööpäeva
  • töökohta kesklinnas koos tasuta parkimisvõimalusega
  • põhjalikku väljaõpet
  • tööd sõbralikus, toetavas ja inspireerivas meeskonnas
  • 30 kalendripäeva puhkust juulis ja talvist lisapuhkust
  • soodsaid sportimisvõimalusi Äripäeva spordiklubi ridades

Lisainfo

Tööpakkumise number
#344645

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + tulemustasu

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast kirjastuskontsernist Bonnier, kes tegutseb enam kui kümnes riigis.

Oleme Eesti juhtiv ettevõtetele suunatud info pakkuja. Lisaks majandusajalehele oleme aktiivsed internetis, kirjastame ajakirju ja raamatuid, korraldame konverentse ja teeme palju muud, mis on kasulik kümnetele tuhandetele Eesti ettevõtjatele.

Hetkel otsime uusi töötajaid Eesti populaarsete ajakirjade Imeline Teadus, Imeline Ajalugu ja uue naistele suunatud elustiiliajakirja Sensa müügigruppi.

Vaata rohkem