Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28425

Tööpakkumise number

28425

Töö kirjeldus

tööülesandeks on aktiivne telefonisuhtlus klientidega, arvete ja hinnakirjade väljatrükkimine ning saatmine kliendile, toodete kasutusjuhendite tõlkimise ja trükkimise organiseerimine, tranpordikahjustuste käsitlemise dokumentide vormistamine, toodete transpordi organiseerimine ja logistikasüsteemidest raporteerimine Eesti tasandil.

Nõudmised kandidaadile

• Sobivad kandidaadid on hea suhtlemisoskusega, aktiivsed, kiired täpsed, paindlikud ja hea kohanemisvõimega ning kohusetundlikud, paikset tööd eelistavad inimesed.
• Töös läheb vaja inglise ja vene keele oskust, MS Office programmide valdamist, Scala tundmine tuleb kasuks.
• Konkureerima on eelistatud kõrgharidusega või seda omandavad inimesed.

Pakume stabiilset tööd hea mainega rahvusvaheliselt tuntud firmas, kaasaegseid töötingimusi ja head töötasu.

Lisainfo

CV ja MOTIVATSIOONIKIRJA palume saata E-MAIL: cv@areserv.ee

märgusõna:"ELECTROLUX"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2004
Kuulutus sisestati:
19. märts 2004

Maailma suurima majapidamisseadmeid valmistava kontserni tütarfirma Electrolux Eesti AS kodumasinate tellimiskeskus võtab tööle