Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57841

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügikonsultandile, kelle ülesandeks on aktiivne müük, väliüritustest osavõtt ning hooldus/garantiitööd.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ning korrektsus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti keel ja vene keel suhtlustasandil
  • loov mõtlemine
  • esinduslik välimus
  • arvutioskus: tabelarvutus, tekstitöötlus, internet
  • autojuhiluba

Ettevõte pakub

ametialast arenemisvõimalust
erialast väljaõpet
huvitavat ja mitmekülgset tööd
motiveerivat, tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#57841