Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23043

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kinnitatud tootegruppide müügi organiseerimine
hinnapakkumiste koostamine
müügiarvete koostamine
klientide nõustamine
kliendihalduri ülesanded

Ootused kandidaadile

elektrotehniline kõrgem või kesk-eriharidus
perfektne riigikeele valdamine
vene keele valdamine
inglise keele oskus erialasel ja suhtlustasemel
sobivus meeskonnatööks
ausus ja lojaalsus

Ettevõte pakub

erialast arengut
täiendõpet tootjafirmades
kaasaegseid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
tugevat töötulemustest sõltuvat motivatsiooni

Lisainfo

eelistame 25 - 40 aastast meest, kellel on UPS-de, kilbikomponentide, hooneautomaatika ja/või paigaldusseadmete müügikogemus ning ette näidata tulemused antud valdkonnas.

Tööpakkumise number
#23043