Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62515

Tööpakkumise number

62515

Töö kirjeldus

Pakume tööd tiimi liikmele, kelle eesmärk on

KLIENDISUHETE ARENDAMINE

Tema roll on luua kontakte juhtivate ettevõtete võtmeisikutega, kellel on tahe oma tulemuslikkust mõõdetavalt suurendada. Firmat tutvustades tekitab ta huvi isiklikuks kohtumiseks FranklinCovey konsultandiga. Tihedas koostöös firma arendusjuhi ja konsultantidega aitab ta täpsustada kliendi vajadusi, ette valmistada kohtumised ja turundusüritused ja hoida kliendiga püsisuhet. Peamiseks töövahendiks on kliendikontaktide juhtimise andmebaas, mille abil ta informeerib tiimi pidevalt ülesannetest, edusammudest ja töö tulemustest.

Nõudmised kandidaadile

väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus (suuline ja kirjalik)
kõrghariduse olemasolu või selle lõppjärgus omandamine
initsiatiivikus ja järjekindlus väljakutsete süstemaatilisel lahendamisel
tulemustele orienteeritus ja kliendikeskne mõtlemine
hea inglise keele oskus, k.a võime lugeda juhtimisalast kirjandust
interneti ja MS Office programmide kõrgel tasemel kasutamise oskused

Kasuks tuleb
kogemus koostöös juhtkonna tasemel võtmeisikutega, müügikogemus, k.a mittemateriaalsete väärtuste müük, telefonimüük
vene keele oskus

Ettevõte pakub

paindlikku tööaega, ka mitte täiskohana
toodete ja müügioskuste koolitust
arenguvõimalust kliendi lahenduste konsultandiks
võimalust töötada kaasaegseimate juhtimismeetoditega
põhipalka ja töö tulemustel põhinevat tasustamissüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006