MÜÜGIKONSULTANT Tallinna H&M kauplustes
Tööpakkumise number #814030

H & M HENNES & MAURITZ OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kas oled uueks väljakutseks valmis?
Ootame meiega ühinema avatud meelega inimesi, kes soovivad end proovile panna MÜÜGIKONSULTANDINA (20-30h/nädalas)

Ootused kandidaadile

OTAME SIND H&Mi MEESKONNAGA LIITUMA KUI:

  • oled vähemalt 18-aastane;
  • valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel;
  • oled valmis töötama graafiku alusel ( ka nädalavahetustel );
  • oled positiivse suhtumisega ja leiad igale olukorrale lahenduse.

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume korralikku väljaõpet kohapeal

Ettevõte pakub

 PAKUME SULLE:

  • osalist töökoormust ( 20-30 tundi nädalas );
  • 4-8 tunniseid tööpäevi, vastavalt graafikule:
  • tunnipalka 5.25 € (bruto);
  • personalisoodustust kõikidele H&M Groupi kaubamärkidele üle maailma: H&M, COS, Monki, Weekday, & Other Stories, ARKET ( ka e-poed );
  • sissejuhatavaid koolitusi;
  • juurdepääsu e-õppe platvormile GROW;
  • riiklikke ja rahvusvahelisi arenguvõimalusi. Üle 70% värbamistest toimuvad just ettevõttesiseselt;
  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#814030

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk : 5.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
17. september 2022
MÜÜGIKONSULTANT Tallinna H&M kauplustes MÜÜGIKONSULTANT Tallinna H&M kauplustes

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Підходить і для українців
MÜÜGIKONSULTANT LASTERIIETE POODI L'Dolcevita OÜ
Alates 924 €/kuus
MÜÜGIKONSULTANT LASTERIIETE POODI L'Dolcevita OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
Veebipõhine värbamine OOTAME OMA ÄGEDASSE ZARA TIIMI SÄRASILMSEID MÜÜGIKONSULTANTE Apranga OÜ
1
Veebipõhine värbamine
OOTAME OMA ÄGEDASSE ZARA TIIMI SÄRASILMSEID MÜÜGIKONSULTANTE Apranga OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 8
nädal tagasi
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, DE LA GARDIE, TALLINN Lindex Estonia
Alates 5.5 €/tunnis
8
4 päeva jäänud
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, DE LA GARDIE, TALLINN Lindex Estonia • Tallinn
Tallinn
T1 KLIENDITEENINDAJA, TULE LIITU OUTLET KAUPLUSEGA JA LOOME ÜHESKOOS LIIKUVAT EESTIT! Rademar OÜ
3 päeva jäänud
T1 KLIENDITEENINDAJA, TULE LIITU OUTLET KAUPLUSEGA JA LOOME ÜHESKOOS LIIKUVAT EESTIT! Rademar OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 8
TULE LIITU VIRU KESKUSE TOMMY HILFIGERI TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS
8
TULE LIITU VIRU KESKUSE TOMMY HILFIGERI TIIMIGA! Põldma Kaubanduse AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki