Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221003

Müügikonsultant suveks TALLINNASSE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sa tutvustad klientidele Tele2 teenuseid ja tooteid
  • Sa selgitad välja klientide vajadused ja pakud neile parimat lahendust
  • Sa sõlmid kliendilepinguid
  • Sa oled klientidele toeks ja vajadusel nõustad neid teenuste ja toodete kasutamisel

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Sa tahad pakkuda parimat teenindust
  • Sa oled valmis teenindama nii eesti kui ka vene keeles ning saad hakkama inglise keeles

Lisaks oled Sa positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik ning naudid suhtlemist.

Ettevõte pakub

Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Pane ennast suvel proovile - see on Sulle põnev väljakutse!

Tööpakkumise number
#221003

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 AB telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille teenuseid kasutab 30 miljonit klienti 11 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoni- ja internetiteenuseid nii era-kui äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus
  • avatus
  • kuluteadlikkus
  • väljakutsete esitamine
  • tegutsemine
  • kvaliteet

    Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .

    Vaata rohkem