Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798118

Müügikonsultant / Stiilinõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind enda tiimi tegelema parima Taani rõivadisainiga meie moekauplustes Solarise ja Foorumi keskustes Tallinnas. Sinu vastutuse hulka kuuluvad klientide nõustamine ja teenindamine, töö kauba ja kassaga, kaupluse ja väljapanekute kujundamine ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled väga hea suhtleja, täpne ja hoolas ning suhtud kirega oma töösse... ja mis kõige tähtsam - piiritut huvi ja armastust moe vastu.

Pakume hubast töökeskkond, sõbralikke kolleege, põnevaid koolitusi Eesti tippudelt ning mõnusaid ühistegevusi. Ja loomulikult Sinu panust väärtustavat töötasu. Brutopalk täiskohaga 900-1200€ kuus.

Tööpakkumise number
#798118

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. august 2022
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem