Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243703

Müügikonsultant salon+ Tallinna salongis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

salon+ salongikett võtab oma meeskonda müügikonsultandi, kelle peamiseks tööülesandeks on meie klientide aktiivne, nõuandlik ja positiivne konsulteerimine juuksehooldusvahenditest ning-teenustest. Lisaks on müügikonsultant salongi juhataja parem käsi salongi administreerimisel ja igapäevase töö koordineerimisel.

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on:

* väga hea väljendus- ja suhtlemisoskus eesti keeles,
* heal kõnekeele tasemel vene ja inglise keel,
* väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
* teadmised konsultatiivsest müügist,
* soov palju õppida ja areneda ilumaailmas,
* aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda suures, atraktiivses kaubanduskeskuses,
õppimis- ja arenemisvõimalusi,
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (tunnitasu + müügipreemia).

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:

Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
helena(at)salonplus.ee

Tööpakkumise number
#243703

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 350 - 450 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. november 2011
Kuulutus sisestati:
6. november 2011
Lisainfo palga kohta:
töötasu sõltub müügitulemustest

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu kuuluvad ilusalongid Eestis, Lätis ja Leedus.
salon+ salongikett, millele pandi alus 1993.aastal, on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt (Tigi, Joico, Alterna, American Crew, Label M, Rich Pure Luxury, Framesi, Kevin Murphy jne), lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.

Vaata rohkem