Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199982

Müügikonsultant salon+ Pärnu Kaubamajaka salongis

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

salon+ salongikett võtab oma Pärnu meeskonda osalise tööajaga aktiivse müügikonsultandi, kelle tööülesannete hulka kuuluvad järgmised tegevused:
klientide teenindamine müügisaalis ja salongis,
konsultatiivne teenuste ja juuksehooldusvahendite müük,
salongi tegevuse administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
väga hea suhtlemisoskus,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
väga heal tasemel eesti keel,
heal kõnekeele tasemel vene ja inglise keel
teadmised ja arusaam konsultatiivsest müügist,
soov palju õppida ja areneda ilumaailmas,
avatud mõtlemine ja positiivne meelelaad.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda,
õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas (rohkelt iseseisvat õppimist ja koolitusi),
töötulemustest sõltuvat palka (tunnitasu + müügipreemia),
vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
helena(ät)salonplus.ee

Tööpakkumise number
#199982

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 20 ilusalongi Eestis. Lisaks tegutsevad salon+ kaubamärgi all salongid Lätis ja Leedus.
salon+ salongikett, millele pandis alus 1993.aastal, on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.

Vaata rohkem