Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85061

Tööpakkumise number

85061

Töö kirjeldus

Ootame tööle just Sind, kes Sa oskad ja tahad teha aktiivset müügitööd (meil on boonuspalk), saad arvutis hakkama e-mailide saatmise ja exceli tabelite täitmisega, suhtled vabalt , jõuad külmkappe ja pesumasinaid tõsta ning õpid kiiresti orienteeruma kodutehnika valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat ei pea olema meeletute kogemustega, küll aga ootame särvasilmset, tööhimulist ja aktiivset inimest kandideerima.

Pakume motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk 6000 eek neto + boonuspalk müügist), koolitusvõimalusi..

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat Kuressaare Plussmiinus Elektroonika kauplusesse.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
11. november 2006

Otsime oma töökasse kollektiivi tehnikahuvilist ja hea füüsilise vormiga meestöötajat.