Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169690

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Osaled messidel ning kaubanduskeskustes viies läbi valvesüsteemi demonstratsioone
* Osaled otseses müügiprotsessis eesmärgiga saada maksimaalne arv kliendikontakte
* Töö sobib ideaalselt õpilastele/üliõpilastele, kodustele inimestele või põhitöökoha kõrvalt töötavale inimesele, kellel võimalus töötada pärastlõunasel ajal ning nädalavahetustel

Ootused kandidaadile

* aktiivne ning tööd mittepelgav
* hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
* eesti, ka vene keele oskus suhtlustasandil
* täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
* soov ennast arendada

Ettevõte pakub

* korralikku müügi ja tehnika koolitust
* tööd ja arenguvõimalust kiiresti arenevas firmas
* meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Otsime müügikonsultante Tallinna, Tartu, Pärnu, Jõhvi ja Kuressaarde, aga ka teistesse linnadesse üle Eesti.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Lisainfot telefonilt: 56 266 445 ja kodulehelt www.valve.ee

Tööpakkumise number
#169690

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
20. november 2008

GSMvalve on rahvusvaheline ettevõte, mis müüb, paigaldab ja hooldab kaasaegseid kodu-, büroo- ja autovalvesüsteeme, mis teavitavad klienti ja tema poolt määratud isikuid mobiilside teel häireolukordadest.

GSMvalve valveteenus on populaarseim Eestis ning kõikjal kättesaadav. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ning Saaremaal. Täisteenus sisaldab valvesüsteemi paigaldust, hooldust, personaalset kliendihaldurit ning 24/7h klienditeenindust.

Vaata rohkem