Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166646

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kliendisuhete loomine ja hoidmine Elioni esinduses; klientide nõustamine; Elioni ja EMT teenuste (kõneside, internet, IT ja andmeside) ja toodete (mobiilide, telefonide, IT- ja Audiovideo seadmete ning nende lisavarustuse) müük

Ootused kandidaadile

omad tehnilist kompetentsi ning huvi IT- ja telekommunikatsiooni valdkonna vastu
oled avatud, hea suhtlemisoskusega ning hästi positiivne inimene!
tahad ja oskad teha meeldivat müügitööd

Sul on kindel eelis, kui:
omad müügitöö kogemust
Sul on IT- ja telekommunikatsioonialane haridus või hetkel omandad seda

tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks Eesti suurimas telekommunikatsiooni- ja IT- ettevõttes; kaasaegseid töötingimusi; mitmekesist motivatsioonipaketti; nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht: Saaremaa Kaubamaja (Raekoja 1, Kuressaare)
Täiendav informatsioon: Töö on graafiku alusel. Esindus on avatud E-R 09.00-19.00, L 09.00-16.00 ja P 10.00-16.00

Tööpakkumise number
#166646

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2008

Elion Esindus AS on ettevõte, mis haldab üle Eesti paiknevaid Elioni esindusi. Oleme Eesti suurima telekommunikatsiooni- ja IT- ettevõtte Elion Ettevõtted ASi tütarettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat klienditeenindust ning uuenduslikke lahendusi kodu- ja ärikommunikatsiooni valdkonnas. Oma igapäevatöös väärtustame me kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust

Vaata rohkem