Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant PÄRNUS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81778

Tööpakkumise number

81778

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi tööülesanneteks on Tele2 teenuste ja toodete tutvustamine klientidele, klientide vajaduste väljaselgitamine ja neile parima lahenduse pakkumine, kliendilepingute sõlmimine ja sisestamine vastavasse programmi ning klientide nõustamine teenuste ja toodete kasutamisel.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • valmidus meeskonnatööks
  • hea arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
  • eesti ja vene keele valdamine ning algteadmised inglise keelest

  • kasuks tuleb eelnev kogemus müügi- ja/või teenindussfääris

Sulle meeldib teenindada kliente, Sa oled positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. november 2006
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2006

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 31 miljonit klienti 23 riigis.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.