Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126368

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade ja toodete (teenuste) tutvustamine ja müümine klientidele.
- Pakutavate kaupade ja toodete (teenuste) näidiste väljapanek, kataloogide koostamine, esitlemine ja tutvustamine klientidele.

Töökoht asub peagi avatavas Pärnu Common mööbliäri kaupluses (Papiniidu tänaval).

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- hea suhtlemis- ja arvutikasutusoskus
- pingetaluvus
- korrektsus, täpsus, ausus
- vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- stabiilset ja püsivat töösuhet
- vaheldusrikast tööd arenevas ja nooruslikus meeskonnas
- kaasaegset töökeskkonda
- töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#126368