Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116745

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

uute ja kasutatud sõiduautode ja kaubikute müük

Ootused kandidaadile

huvi tehnika ja autode vastu
B-kategooria autojuhilubade olemasolu
täpsus, korrektsus ja ausus
arvuti kasutamise oskus
inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

töötulemustest sõltuvat väga head palka
meeldivat töökeskonda
täiendavaid soodustusi

Tööpakkumise number
#116745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2007

Aktsiaselts Info-Auto on 1991. aastal loodud Eesti autofirma, mis esindab Ford Motor Company automarke - Ford ja Volvo. Ettevõttel on filiaalid Tallinnas, Tartus ja Pärnus, kus töötab kokku üle 150 inimese.

Vaata rohkem